Strona główna
Reklama
Tutaj jesteś

Ciekawa forma reklamy zewnętrznej – dmuchańce rekllamowe

11 sierpnia 2021 Ciekawa forma reklamy zewnętrznej

Aby zaznaczyć obecność swojej marki na rynku, warto ją promować nie tylko w Internecie. Możliwości, przed którymi stają dziś właściciele firm są niemal nieograniczone, szczególnie jeżeli chodzi o rozmaite formy reklamy zewnętrznej. Flagi eventowe, parasole z nadrukiem logo to nie wszystko. Bardzo ciekawe formy reklamy można znaleźć pod hasłem dmuchańce producent! W poniższym artykule przyjrzymy się dokładniej tej formie reklamy właśnie.  

Dmuchańce reklamowe – idealny sposób na to, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów

Reklama zewsząd „atakuje” swoich odbiorców, toteż w natłoku komunikatów łatwo zostać niezauważonym ze swoim przekazem – ludzie po prostu przestają zwracać na nie uwagę.  Remedium na to, jest niebanalna forma reklamy, w postaci produktów, które można wyszukać w wyszukiwarce pod hasłem dmuchańce producent. 

 Idealnie nadają się one do promowania marki w czasie różnego rodzaju wydarzeń (w tym targów), eventów i akcji, ale nie tylko. Znakomicie sprawdzą się również zamontowane na stałe przed siedzibą firmy, lub w dobrze widocznym,  często uczęszczanym przez ludzi miejscu. 

Markę promować można nie tylko na wydarzeniach stricte branżowych. Dogodną okazją ku budowania świadomości marki w umysłach odbiorców są festyny, koncerty, wszelkie wydarzenia sportowe i inne. Podczas organizacji stoiska można wykorzystać duży, dmuchany namiot z logo i/lub hasłem marki – nie tylko przyciągnie on uwagę i ochroni odwiedzających od warunków atmosferycznych, ale dzięki swoim gabarytom może pochwalić się naprawdę dużą powierzchnią reklamową, co sprawi, że stoisko marki będzie widoczne nawet z daleka. W porównaniu do innych produktów tej wielkości, namioty typu dmuchaniec są bardzo lekkie i łatwo się je rozkłada i składa, co sprawia, że nie sprawiają problemów przy transporcie i instalacji. 

Aby wszystko stanowiło zgraną (i lekką) całość, tego typu namiot reklamowy można wyposażyć również w obrandowane logo marki, dmuchane meble: sofy, siedziska i stoliki.

forma reklamy zewnętrznej

Kreatywna reklama personalizowana – dmuchańce 

Wśród tego typu produktów ogromnym powodzeniem cieszą się też pokaźne bramy w kształcie łuku, balony, trybunki czy różnych wielkości słupy reklamowe. Co jeżeli marka życzy sobie wyjść poza standardowy dmuchaniec stworzony zgodnie z identyfikacją wizualną marki i np. stworzyć dmuchaniec reklamowy w nietypowym kształcie np. postać będącą maskotką marki lub wierną, powiększoną repliką sztandarowego produktu firmy? 

W takim wypadku warto zwrócić się z zapytaniem do producenta. Doradzi on najlepsze rozwiązanie i ukształtuje projekt zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami, czego efektem będzie jedyna w swoim rodzaju, kreatywna reklama zewnętrzna, która z pewnością będzie przyciągać spojrzenia i sprawiać, że marka zapadnie w pamięć. 

Dmuchańce reklamowe – co jest ważne?

Inwestycja w jakość sprawi, że zakupione dmuchańce posłużą Twojej firmie przez długie lata. Trwałe, odporne na uszkodzenia materiały, oraz technika druku o wysokiej odporności na blaknięcie to podstawa, aby reklama prezentowała się, jak należy. 

nowy zegarek

Redakcja m-reklama.pl

Jesteśmy grupą osób na co dzień zajmujących się reklamą internetową i biznesem. Na naszym blogu dzielimy się doświadczeniem i ciekawostkami. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

USP a konkurencja
Usługi oklejania samochodów
cło

Jesteś zainteresowany reklamą?