m-reklama.pl

m-reklama.pl – reklama, internet, biznes i finanse

Ciekawostki

Czy dzierżawa ekspresu do kawy jest opłacalna?

W każdej firmie przyda się ekspres do kawy, aby można było szybko i wygodnie przygotować napój dla pracowników, kontrahentów, pracodawcy, partnerów biznesowych. Kawa z samego rana jest wręcz pożądana, aby móc otrzymać zastrzyk energii do działania. Można poratować się nią, gdy pojawia się uczucie wzmożonej senności w trakcie wykonywania obowiązków. Picie kawy to również sposób na chwilę relaksu. Można oczywiście kupić ekspres, ale wiąże się to z niemałymi kosztami. Trzeba wybrać produkt dobrej jakości, który będzie należycie spełniał swoje zadanie i posłuży przez długi czas. Alternatywą dla zakupu będzie dzierżawa ekspresu do kawy.

Czym jest dzierżawa ekspresu do kawy?

Podczas wybierania ekspresu do kawy należy mieć na uwadze przede wszystkim liczbę użytkowników. W większej firmie konieczne będzie funkcjonalne urządzenie, które pozwala na przygotowanie w tym samym czasie większej ilości kawy. Znaczenie ma to, aby cały proces zajmował jak najmniej czasu. W przypadku przedsiębiorców dobrym wyborem będzie dzierżawa ekspresu do kawy renomowanej marki. Pozwala to na uniknięcie jednorazowego, dużego wydatku. Płaci się wyłącznie za użytkowanie sprzętu, ale nie jest się jego właścicielem. Znika wobec tego konieczność ponoszenia kosztów związanych z przeglądami, serwisowaniem. Możliwe jest także zwrócenie ekspresu, jeśli przestanie być on potrzebny i wymienić go na inny model. Ułatwi to znalezienie idealnego urządzenia dla swojej firmy, potrzeb i preferencji pracowników. Można przetestować różne modele, aby znaleźć najlepszy sprzęt. Na dzierżawę ekspresu mogą zdecydować się nawet małe firmy, które mają ograniczony budżet. Nie trzeba zamrażać gotówki, co doceni każdy przedsiębiorca. Znika konieczność ponoszenia opłat eksploatacyjnych. Wystarczy płacić niewielką kwotę miesięczną, aby móc cieszyć się na co dzień profesjonalnym ekspresem do kawy.

Czy dzierżawa ekspresu do kawy to dobry wybór?

Zaletą dzierżawienia ekspresu do kawy jest to, że można przez cały okres jego użytkowania cieszyć się sprawnym sprzętem. Nawet jeśli pojawi się jakaś usterka, to zostanie ona szybko usunięta lub firma wymieni urządzenie na inny model. Nie trzeba wobec tego martwić się tym, że na czas naprawy pracownicy i pozostałe osoby zostaną pozbawieni ekspresu, co stanowiłoby dodatkowe utrudnienie. Urządzenie zostanie przewiezione i podłączone. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się także jego oczyszczeniem i serwisowaniem. Wszystkie koszty ponosi właściciel sprzętu. Jego obowiązkiem jest zadbanie o to, aby wydzierżawiony sprzęt był niezawodny. Ekspres można nająć na rok, dwa lata lub nawet dłużej. Rozwiązanie to pozwala firmie uzyskać niemałe oszczędności. Zakup dobrej jakości ekspresu do kawy wiąże się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla wielu przedsiębiorstw byłoby to sporym obciążeniem dla budżetu, na szczęście można tego uniknąć i obniżyć ponoszone koszty. Na dzierżawę ekspresu decydują się przede wszystkim małe i średnie firmy.

Co przemawia za dzierżawą ekspresu do kawy?

Na korzyść dzierżawy ekspresu do kawy przemawia to, że można sfinansować jego użytkowanie bez konieczności obniżania zdolności kredytowej. Dzierżawa nie stanowi żadnego obciążenia kredytowego, co ma ogromne znaczenie w przypadku firmy mającej w planach zaciągnięcie kredytu. Na tym jednak zalety się nie kończą. Zaliczyć można do nich również możliwość uzyskania dodatkowych korzyści. Wydatki związane z dzierżawą ekspresu do kawy można wliczyć w koszty uzyskania przychodów. Kolejnym plusem jest to, że nie trzeba martwić się tym, co zrobić z niepotrzebnym już urządzeniem. Znika konieczność znalezienia kupca na własną rękę. Używany sprzęt zostaje zwrócony właścicielowi. Firma wysyła pracownika, który odbiera sprzęt i po problemie. Jest to wobec tego ogromne ułatwienie dla klienta, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Obecnie można przebierać w modelach ekspresów do kawy, co ułatwia dobranie optymalnego urządzenia. Klient otrzyma również fachowe doradztwo, od osób doświadczonych i wykwalifikowanych. Dzierżawa ekspresu do kawy to bardzo elastyczne rozwiązanie. Można w pełni dopasować je do swoich potrzeb, oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych. Po zakończeniu okresu najmu możliwe jest wymienienie urządzenia na nowe, co stanowi kolejne udogodnienie. Rozwiązanie to będzie bardzo opłacalne dla większości firm. Można polecić je każdemu przedsiębiorstwu, któremu zależy na mniejszym obciążeniu firmowego budżetu. Najbardziej opłacalny jest wynajem długoterminowy, bo można liczyć na atrakcyjniejsze warunki najmu.